Viimane aasta on õpetanud, et ära hõiska enne õhtut
Nii ma hakkasin tasakesi Vilma põlvikuid kuduma. Kui üks oli valmis, alles siis julgesin mainida. Esimene läks hirmus kiiresti kuigi vardad ju peeeeenikesed aga lõng mõnus ja muster kergesti meelde jääv. Teine aga hakkas venima. Sain juba päris kurjaks vahepeal. Kohe kuidagi ei tahtnud edeneda.
Lõpuks kui valmis said, siis vaata et jään kohe samas ilma ka kuna üllataval kombel hakkasid need mu emale meeldima. Proovis jalga ja parajad ka veel kuigi meie jala number on üks, siis jämedus ja sääre pikkus on päris erinevad. Saime emaga siiski kaubale, et ma teen talle teised
Muudatustest ka natukene. Alustuse varbast tegin nagu Baudelairi sokkidel kuna see oli värskelt meeles. Ning lõpetuse tegin nagu kiusupunn enda omadel. Niimoodi hea kindel ja ega ma eriline lipsukeste fänn ei ole ka.

Muster: Södera Socks by Vilma
eesti keelne tõlge on selles teemas peidus
lõng:Løve Garn Baby og Hosegarn
kulu: u 120 g
vardad : vist 2,0 võimalik, et ka peenemad (täpselt ei tea kuna tegu metallvarrastega, mis kunagi ammu isa poolt meisterdatud)

kand lähemalt värv on küll täitsa vale, kuid see pole siin oluline

Nende pildistamine oli omaette komöödia
Küll sai iga nurga peal istutud ja püütud mingisugustki korraliku pilti saada. Isegi rõdule läksin, kus tuul tahtis vägisi kaamera ära lennutada. Lõpuks tulid päris kobedad kuigi fookus paigast ja ehk kogenud silm näeb nii mõndagi, kuid ikkagi

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s