Sandy`s

Ma tagasi ja jälle sokipaariga.
Jube haigus kallal. Vaid vorbiks neid kui kuhugi panna oleks. Mammi lõngapoes on mõnus triibulõng soodushinnaga. Kuigi pildid eksitavad värvidega. Siin presenteeritav sokipaar on tehtud kood 671 virsikust aga ütleks, et virsikust on asi kaugel. Teine värv on roheline kood 676 ja tegelikult on värv ikka rohelisem.
Okey, nüüd sokkidest.
Algul oli plaan põlvikuid kududa. Söderad on suured lemmikud siiani. Talvel sai päris palju kantud. Mustriks valisin Lacy Cables Knee Socks – A Recipe by Susan Gutperl kuigi olin algusest peale skeptiline selle säärel kasvatamise suhtes. Siis hakkasin kahtlema kuidas triibud üleval jäävad, kui kasvatama hakata. Kartsin, et lööb need laiali. Nii sai põlvikutest sokid. Ja algsest on mustriosa, mis sai ka veidi kohandatud oma silmuste arvuga vardal.
Soonikuks tegin 1parempidi keerdsilmus, 1 pahempidi. Mõnus jäi. Lõdvemat mahakudumist peab veel harjutama
Kui teaks kelle poole pöörduda tänaks varbast alustatud soki kudumismeetodi loojat ja lühendatud ridadega kanna väljamõtlejat. Fantastiline lihtsalt. Nende kahe pärast ma olengi sokkidest momendil vaimustuses. Eriti kand tuleb iga korraga paremini välja ja ei mingeid auke enam.
Vardad 2,5
Materjal HOT SOCKS LAOLA II, 75% vill, 25 % polüamiid
Kulu kuskil 60 gr

Kes veel ei tea, siis foorumis on alanud registreerumine Käsitööolümpiale. Ootan rohket osavõttu. Kel midagi segaseks jäänud võib julgelt küsida.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s