Leib ja vardad

Pole siin ammu kohtunud. Teadagi, tööinimeste “mure”. Natuke olen ikka nokitsenud aga selliseid tavalisi asju mida nagu siia ei tasu üles panna. Juba tükimat aega pole leidnud seda “miskit”, mis une rööviks ja südame kiiremini põksuma paneks. Käed sügelevad aga ideid/mõtteid pole. Kahjuks. Aga see selleks.
Kui mingi aeg tagasi sai foorumist alguse suur leivaküpsetamine, siis tekkis ka endal huvi päris esimest korda leivategu proovida. Jajah. Hoolimata oma erialast ei oska. Tänu Maanale, kellega me ikka leti taga (emma kumma juures) kohtume, sain vajaliku juuretise ja juhendi ka veel kaasa. Aitäh sulle!!
Esmaspäeva õhtul sai asi käima pandud ja eile kell 13.00 levis terves elamises leivalõhna. Super tulemus ja kohe esimesel korral. Nüüd tuleb vaid hakata seda oma maitset katsetama. Ja mis peamine, laps kiitis leivateo heaks. Ta meil eriline leivasööja muidu ei ole. Täna aga nõudis

Et ikka natuke villast ka siin sees oleks, siis sai õele paari päevaga sokid-kindad tehtud. Täitsa tavalised. Peaasi, et oma eesmärki täidavad. Kasutatud Novita Polkkat kõrvuti Pukase mohääriga. Kootud nr.4 vardaga. Sokid alustatud ninast ja labakutel korralikult pöidlakiil olemas.

Kinnastest rääkides. Ehk õnnestub varsti siin presenteerida oma kolleegi käpikuid. Taaskord inimene, kes pole ammu vardaid kätte võtnud aga nüüd teeb. Nii lahe ja ka meelitav, et ma niimoodi teistele mõjun. Innustan enda tutvusringkonnas käsitööd tegema. Marge sai sellise hoo sisse, et enamik lähedastest said viimasteks jõuludeks sokipaari

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s