Leib ja vardad

Pole siin ammu kohtunud. Teadagi, tööinimeste “mure”. Natuke olen ikka nokitsenud aga selliseid tavalisi asju mida nagu siia ei tasu üles panna. Juba tükimat aega pole leidnud seda “miskit”, mis une rööviks ja südame kiiremini põksuma paneks. Käed sügelevad aga ideid/mõtteid pole. Kahjuks. Aga see selleks.
Kui mingi aeg tagasi sai foorumist alguse suur leivaküpsetamine, siis tekkis ka endal huvi päris esimest korda leivategu proovida. Jajah. Hoolimata oma erialast ei oska. Tänu Maanale, kellega me ikka leti taga (emma kumma juures) kohtume, sain vajaliku juuretise ja juhendi ka veel kaasa. Aitäh sulle!!
Esmaspäeva õhtul sai asi käima pandud ja eile kell 13.00 levis terves elamises leivalõhna. Super tulemus ja kohe esimesel korral. Nüüd tuleb vaid hakata seda oma maitset katsetama. Ja mis peamine, laps kiitis leivateo heaks. Ta meil eriline leivasööja muidu ei ole. Täna aga nõudis

Et ikka natuke villast ka siin sees oleks, siis sai õele paari päevaga sokid-kindad tehtud. Täitsa tavalised. Peaasi, et oma eesmärki täidavad. Kasutatud Novita Polkkat kõrvuti Pukase mohääriga. Kootud nr.4 vardaga. Sokid alustatud ninast ja labakutel korralikult pöidlakiil olemas.

Kinnastest rääkides. Ehk õnnestub varsti siin presenteerida oma kolleegi käpikuid. Taaskord inimene, kes pole ammu vardaid kätte võtnud aga nüüd teeb. Nii lahe ja ka meelitav, et ma niimoodi teistele mõjun. Innustan enda tutvusringkonnas käsitööd tegema. Marge sai sellise hoo sisse, et enamik lähedastest said viimasteks jõuludeks sokipaari

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s