Karp

Aasta algus lubas vaikset aega ja kuna mul on vedanud ühe väikese tubli inimesega, kes ei tekita mingeid ebamugavusi ja ei nõua palju, siis julgesin enda üle aastate kirja panna Värvispektri aastaprojekti. Aga juba esimene kuu tõmmati rahulikult alguselt pidur pealt. Seetõttu jäi ära veebruari punane. Ei saanud endale ühtegi kõrvalist tegevust lubada.
Siiski ei suutnud eemale hoida Tartumaa isetegijate kokkusaamisest. Peamiseks kohale meelitajaks oli kindlasti Viki karbid. Meid oli palju, väga palju. Nagu ei olnudki kokkusaamine. Inimesed tuli kahte vahetusse jaotada. Meie peamised lobamokad sattusid teise. Jõudsime varem kohale ja nägime ka esimese grupi tegemisi ja valmis töid. Jube lahe päev oli. Kohvi kulus omajagu. Seekord võtsin esimese kruusi kodunt kaasa. Näksilaud oli lookas. Nalja sai palju. Vähemalt meie nurgas. Valmis ma oma tööd ei saanud ja selles polnud süüdi kõrvaline tegevus vaid vale arvestus.
Kodus sai vigade parandus tehtud ja nüüd on tulemus isegi parem, kui Ülenurmes oleks tulnud.

Kasutatud pabered Viki võrratust valikust. Peal kaks puumotiivi Tiimarist.

Nüüd tuleb edasi teha. Pappi muretseda ja mõttes olevatele karpidele otstarve leida. Ilma viimaseta ma neid vorpima ei hakka. Praktiline käsitööline ikka.

ps. sellest suurest tegevusest peagi. Fb sõbrad juba teavad väikeste vahepiltide põhjal.

Advertisements

3 thoughts on “Karp

  1. Oi kas sul on uus blogi?
    Väga mõnusalt värvikas karp tuli, kusjuures mul oli üks paber mida vaatasin ja tegelt sulle hoidsin mis oli kohe Sinulik…samas see sinise ja oranzi kooslus on ka sinulik 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s