ja ma tegin seda taas..

Nüüd sellest mille kohta juba eelmises postis vihjasin. Kuigi ma ei kuuluta kuskil oma valmisolekust tellimustöid teha, siis aegajalt ikka satub mu teele või täpsemalt öeldes minu pilte vaatama potensiaalsed kliendid. Eks ma ikka teen, kui aeg on sobiv ja teisele osapoolele hind. Seekord sattus minu „otsa“ kaks inimest. Mõlemal sama soov vaid suurused erinesid. Esmesele hind ei sobinud ma arvan. Igatahes lõpliku vastust ma temalt ei saanud, mis minu jaoks on natuke ebaviisakas kuna inimene ise tundis huvi. Teisega sain sama hinnaga aga suurema töö peale käed löödud ning kudumaraton võis alata.

Maratoniks võib seda vabalt nimetada kuna üle kilo lõnga tuli ära kududa ja kuna täpsed ajalist piirangut polnud, siis võtsin pingevabamalt. Peamine aeg varrastega möödus ikka öösel. Niiet kell 2.00 mind onlines kohata polnud kahe kuu vältel mingi ime ega silmapete. Siiani on veel graafik nii. Ei saa normaalsel ajal magama.

Kudumise kohta pole midagi halba öelda. Kordagi ei tekinud tülpimust. Lõpetades viimast lapikest, olin kohe valmis uue teki kallale asuma. Raske moment oli lõpus, kui otsad oli vaja peita ja äär teha. See kilone kuhi süles oli väga kuum. Aga valmis see sai ja olen avatud uutele pakkumistele. Täitsa meeldis. Pildistamiseks piiga voodile tekki sättides ja nähes kui hästi see sinna sobib, siis tekkis tahtmine ikka omadele ka teha. Kunagi. Tulevikus.

Andmed
Muster: Quilt (Square Counterpane with Leaves)
Skeemion teinud Kaisukas, kui keegi jääb keelega hätta. Endal on veel eelmisest tekist muster peas.
Lõng: Sockenwolle
Varras: 3.0
Kulu: 1,1kg
Motiive kokku 50
Ühe suurus u 21x21cm

Nüüd üritan Värvispektriga joonele saada.

Advertisements

6 thoughts on “ja ma tegin seda taas..

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s